Pleny pro děti hrazené zdravotní pojišťovnou

Níže naleznete přehledný seznam všech dětských plen hrazených zdravotní pojišťovnou. Seznam jsme rozdělili podle typu hrazených pomůcek a to na pleny klasické zapínací, nasazovací plenkové kalhotky a podložky vhodné jako ochrana lůžka při inkontinenci. V tabulce také naleznete všechny důležité informace a vlastnosti jednotlivých dětských plen.

Stupeň inkontinence – dětské pleny a potřeby jsou vždy rozděleny dle stupně inkontinence, počet hrazených pomůcek a výše doplatku se pak dle daného stupně inkontinence liší.

Seznam dětských plen hrazených zdravotní pojišťovnou

Vyberte zdravotní pomůcky hrazené pojišťovnou

Zapínací pleny

Klasické zapínací pleny

Plenkové kalhotky

Nasazovací plenkové kalhotky

Podložky

Ochrana lůžka proti inkontinenci

Dětské pleny hrazené pojišťovnou dle výrobce

Prohlédněte si seznam všech hrazených dětských plen, plenkových kalhotek a případně dalších potřeb dle jednotlivých výrobců. V současnosti nabízí hrazené zdravotnické potřeby pro děti tři výrobci – Seni kids, Depend Huggies a Abena Bambo Nature.

SENI KIDS

Seni prodává své produkty ve více než 80 zemích. Nabízí výrobky prémiové kvality, jedním z cílů je usnadnit život inkontinentním osobám a práci jejich pečovatelů. 

DEPEND HUGGIES

Společnost Depend patří mezi přední celosvětové výrobce zdravotnických potřeb. V současnosti vyrábí přímo v ČR řadu produktů Huggies  a inkontinenční pomůcky Depend.

ABENA BAMBO NATURE

Dětské plenky Bambo Nature jsou vyráběny dánskou společností Abena. Kvalitu svých výrobků odráží díky ocenění Nordic Swan Ecolabel a Asthma Allergy Nordic.