Inkontinenční pomůcky pro muže hrazené zdravotní pojišťovnou

Níže naleznete přehledný seznam všech inkontinenčních pomůcek pro muže hrazených zdravotní pojišťovnou. Seznam jsme rozdělili podle jednotlivých typů hrazených pomůcek, v tabulce také naleznete všechny důležité informace a vlastnosti jednotlivých inkontinečních výrobků.

Stupeň inkontinence – inkontinenční pomůcky jsou vždy rozděleny dle stupně inkontinence, počet hrazených pomůcek a výše doplatku se pak dle daného stupně inkontinence liší.

Seznam inkontinečních pomůcek pro muže hrazených zdravotní pojišťovnou

Vyberte zdravotní pomůcky hrazené pojišťovnou

Vložky

Při lehkém i větším úniku moči

Vložné pleny

Anatomicky tvarované

Zapínací pleny

Klasické zapínací pleny

Plenkové kalhotky

Nasazovací plenkové kalhotky

Podložky

Ochrana lůžka proti inkontinenci

Inkontinenční pomůcky hrazené pojišťovnou dle výrobce

Prohlédněte si seznam všech hrazených inkontinenčních pomůcek pro ženy dle jednotlivých výrobců. V současnosti nabízí hrazené zdravotnické potřeby pro ženy tito výrobci – Tena, Seni, Hartmann, Depend,  iD, a Abena.

TENA

TENA nabízí výrobky a řešení pro jednotlivce i zdravotnická zařízení ve více než 90 zemích světa a jde v čele vývoje výrobků, které splňují potřeby milionů lidí po celém světě.

SENI

Seni prodává své produkty ve více než 80 zemích. Nabízí výrobky prémiové kvality, jedním z cílů je usnadnit život inkontinentním osobám a práci jejich pečovatelů. 

HARTMANN

Na produkty Hartmann spoléhají lidé v bezmála 100 zemích světa. Dodáváme řešení zdravotní péče do rukou profesionálů ve zdravotnictví i běžným uživatelům.

DEPEND

Společnost Depend patří mezi přední celosvětové výrobce zdravotnických potřeb. V současnosti vyrábí řadu inkontinenčních pomůcek přímo v ČR.

iD

iD produkty pro inkontinenci jsou vyráběny v Belgii a jsou pravidelně testovány a vyvíjeny tak, aby co nejlépe splňovaly potřeby svých zákazníků.

ABENA

Distributor dánské společnosti Abena. Na trh dodává savé pomůcky pro inkontinentní Abri, kosmetiku Abena Skincare a celou řadu dalších zdravotnických pomůcek pro péči o pacienty